Veteransko prvenstvo Hrvatske u badmintonu za 2024. godinu

Igrač BK Koprivnica Marjan Vugrinec bio je glavno ime Prvenstva Hrvatske u badmintonu za veterane koje su Hrvatski badmintonski savez i Badmintonski klub Medvedgrad-1998 (Zagreb) organizirali u nedjelju u Zagrebu. Osvojio je čak četiri zlata.

U nedjelju  11. veljače, 2024. godine je u sportskoj dvorani Prirodoslovne škole Vladimir Prelog u Zagrebu održano Veteransko prvenstvo Hrvatske u badmintonu za 2024. godinu. Organizator prvenstva je bio Badmintonski klub Medvedgrad-1998 (Zagreb).  Na prvenstvu je nastupio 41 igrač iz 10 hrvatskih klubova među kojima i član Badmintonskog kluba Koprivnica, Marjan Vugrinec. Vugrinec je nastupio u 4 discipline i osvojio 4 zlata:

  • pojedinačno 45+ (1.mjesto)
  • muški parovi 45+ (1.mjesto) sa suigračem Antoniom Lovrićem (BK Tigar Zagreb)
  • muški parovi 35+ (1.mjesto) sa suigračem Antoniom Lovrićem (BK Tigar Zagreb)
  • mješoviti parovi 35+ (1.mjesto) sa suigračicom Larom Dujmić (BK Sušak Rijeka)

Svi rezultati dostupni su na linku:

Tournamentsoftware.com – Prvenstvo Hrvatske 2024 – Veterani – Winners

MS45-0.jpg MD35-1.jpg MD45-2.jpg XD35-3.jpg

admin-bk