Održan je Koprivnica Open turnir u badmintonu

U subotu 8. lipnja 2024. u organizaciji Badmintonskog kluba Koprivnica u dvorani Vinko Zember održan je rekreativni turnir Koprivnica Open. Nastupilo je 33 badmintonaša koji su se natjecali u 5 kategorija. Napredni rekreativci i natjecatelji natjecali su se u kategoriji MSA, a ostali rekreativci u kategoriji MSB. Žene su se natjecale u jednoj pojedinačnoj kategoriji WS, a održane su i jedna kategorija za muške parove te zasebna kategorija mješovitih parova.

Iako je natjecateljski aspekt turnira bio iza rekreativnog, treba istaknuti pobjednike.

U MSA kategoriji pobjedu je odnio naš junior Miroslav Bajrić ispred klupskog sparing-partnera Filipa Kosa i našeg najtrofejnijeg veterana Marjana Vugrinca. U MSB kategoriji  pobijedio je Tomislav Sović iz Varaždina plasiravši se ispred naših dečki, Artura Samardžića i Martina Kolarića. Pobjednica ženske konkurencije bila je Ines Lončar iz Varaždina, ispred naše Hane Kos i Hane Mlinarić iz Zagreba.

U parskoj konkurenciji pobijedio je naš mješoviti par Janja Blažek i Marjan Vugrinec ispred Miroslava Bajrića i Filipa Kosa, a trećeplasirani su bili Saša Čale i Marko Njegovec iz Bjelovara.

I na kraju, u konkurenciji mješovitih parova pobjedu su odnijeli Hana i Filip Kos, drugo mjesto zauzeli su Varaždinci Ines Lončar i Tomislav Sović, a treće Sonja Delimar i Miroslav Samardžić.