U utorak 9. lipnja, tijekom treninga, zabavnu igru pretvorili smo u mali interni turnir koji se pretvorio u ozbiljno nadmetanje naših mladih natjecatelja.
Amerikancem zovemo igru u kojoj igrači prelaze s jedne strane terena na drugu krećući se ispod mreže s desne strane terena pa svaki puta lopticu udaraju na drugoj strani terena.
Igra je vrlo dinamična, zahtijeva puno kretanja, a kako bi dulje potrajala izmjena udaraca zabranili smo smeševe.
Na kraju, kao što zaslužuje svaki turnir, završili smo proglašenjem pobjednika i podjelom odličja.
Miroslav Samardžić

