Naš mali turnir u Amerikancu

U utorak 9. lipnja, tijekom treninga, zabavnu igru pretvorili smo u mali interni turnir koji se pretvorio u ozbiljno nadmetanje naših mladih natjecatelja.

Amerikancem zovemo igru u kojoj igrači prelaze s jedne strane terena na drugu krećući se ispod mreže s desne strane terena pa svaki puta lopticu udaraju na drugoj strani terena.

Igra je vrlo dinamična, zahtijeva puno kretanja, a kako bi dulje potrajala izmjena udaraca zabranili smo smeševe.

Na kraju, kao što zaslužuje svaki turnir, završili smo proglašenjem pobjednika i podjelom odličja.

IMG_20260609_174859.jpg

Miroslav Samardžić